BAHÇE KAPISI

   Bahce kapısı imalatı yapmak diğer kapılara göre biraz daha dikkat istemektedir bahce kapıları sağlam olmalıdır dış etkenlere açıktır zorlamalara yağmura kara dayanıklı olmalıdır bahce kapıları. Bahce kapısı imalatında dikkat edilmesi gereken en önemli faktör montaj esnasında yapılacak bir çok şeyin bahce kapısı imalatı sırasında düşünülmesidir. Bahce kapısı montajlarnda normal kapılara nazaran daha fazla ayrıntı olması gerekmektedir . Kayar bahce kapısı yapıyorsanız öncelikler kapı babalarının ve ray sisytemlerinin çok sağlam olması hatta kapının çalıştırılmasından önce betonlanması iyi pekiştirlmesi betonun iyice kuruş olması kapıda yapılan ayarın değişmemesini sağlamaktadır.


      Bahce kapısı imalatlarında dikkat edilecek bir husuta beğenilen modelin eğer kenerlarda duvar üstlerinde var ise önceden yapılmaş bahce demiri ( bahce korkuluk demiri ) var ise ona uyumlumudur değilmidir kontrol edilmesi gerekmektedir. Bahce kapılarına şekline ve modeline uygun olarak uzaktan kumandalı motor sistemleri eklenerek otomatik bahce kapısı olarak kullanabilrsiniz ürettiğimiz tüm bahce kapısı imalatlarımız otomatik bahce kapısı sistemlerine uygun olarak imal edilmektedir.


      Bahce kapılarının çeşitleride vardır iyi bir bahce kapısı yapmak için ustalık gerekmektedir bir kapı imal edip o kapıyı uzun bir süre kusursuz çalıştırabilmek için kapınında kusursuz bir şekilde imal edilmesi gerekmektedir şimdi bahce kapısı çeşitlerine bakalım

FERFORJE BAHCE KAPISI

      Bahce Kapıları ferforje demirlerden üretilmektedir.Ferforje bahce kapıları çeşitlerimiz ürün çeşitliliği bakımından zaman ilerledikçe artmaktadır.Ferforje bahce kapılarında dikkat edilmesi gereken nokta bahce kapısının uygun tasarım ,uygun malzeme seçimi üretim ustalığıdır. ferforje Bahce Kapısıda Kendi rasında Çeşitlere Ve özelliklere Ayrılmaktadır Ferforje bahce kapısı model olarak çok fazla çeşide sahiptir yine ferforje bahce kapısında dikkat edilecek hususlardan en önemlisi bahce kapısı modelinin mevcut bulunan ferforje bahce demiri ( ferforje bahce korkuluk) larına uyumudur .Ferforje bahce kapıları kumandalı motor takılarak otomatik ferforje bahce kapısı olarak kullanılmaktadır. Ferforje bahce kapısı çeşitlerine göz atacak olursak

KANATLI FERFORJE BAHCE KAPISI

    Kanatlı Bahce Kapısı İmalatları Bir veya daha fazla kanat sayısı olan gerektiğinde birbiri üzerine katlanabilen Ferforje bahce kapısı çeşitlerinden dir ,ferforje kanatlı bahce kapısı imal edilirken kanat sayısı kapatılacak alan ile ölçeklendirilip beğenilen modele göre belirlenmelidir. ferforje kanatlı bahce kapıları dış etkenlere karşı dayanıklı Elektrostatik Toz boyama yöntemi ile boyanmalı montajı muntazam yapılmalıdır, montajlama sağlam bir zemin üzerinde olursa Ferforje Kanatlı Bahce Kapınızı uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz.Ferforje Kanatlı Bahce Kapılarına Kumandalı Motorlar yakılarak otomatik kanatlı Ferforje bahce kapısı olarakta kullanılmaktadır.

FERFORJE KAYAR KAPILAR ( FERFORJE RAYLI KAPILAR) 

    Ferforje Kayar Kapılar diğer adıyla ferforje raylı kapılar İmalatı çalışma prensibi olarak üretilmesi aşamasında mutlaka ölçülere tam anlamıyla uyularak imal edilmesi gerekmektedir. Ferforje raylı kapılarda öncelikle ölçülendirme ve çizim yapılır malzeme seçimi ve tedarikinden sonra kesim ölçüleri çıkarılır kesim ölçüleri bir usta tarafından çıkarıldıktan sonra ferforje kayar kapı imalatına geçilebilmektedir.
   
   Ferforje Raylı Kayar Kapı istenilen modelde üretim sağlandıktan sonra dengeleyici babalar imal edilmektedir dengeleyici baba sayısı kapının uzunluğuna ve ferforje kapının ağırlığına göre sayı belirlenmesi yapılmalıdır.ferforje Kapı Denge Babalarının İmal edilmesi sonrasında ferforje raylı Kayar kapının çalışacağı raylı düzlem kapının boyuna göre imal edilmelidir makara geçecek kanallar kapı ağırlığına ve makaralara uygun şekilde yapılmalı sağlamlıkları tespit edilmelidir.


   Ferforje raylı kayar kapılarımız kayar kapı motorları monte edilerek otomatik ferforje kayar kapı olarak kullanılmaktadır imalatını yaptığımız kayar kapılarımızın tümü otomatik kapar kapıya uygun olarak imal edilmektedir dilerseniz daha sonrada motor eklenebilmektedir.


   Ferforje Raylı Kapay Kapı Montaj Şamasında mutlaka sağlam bir zemine yaok ise zeminine montajından sonra betonlanarak sağlamlaştırılmalıdırFerforje Kayar Kapılarda Kendi ralarında Sınıflandırılmışlardır.

 

FERFORJE KAYAR KATLANIR BAHCE KAPISI

Ferforje kayar katlanır bahce kapıları dar alanlarda raylı kayar kapılarının çalışma alanı olmayan yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dar alanlarda diğer kapıların çalışamayacağı bir çok yerde ferforje kayar Katlanır kapılarımız Otomatik yada manuel şekilde çalışmaktadır ürünümüzün örneği fabrikamızda mevcuttur.

 

FERFORJE  LOKOMOTİF KAYAR KAPI  

Ferforje Lokomotif kayar kapı adını belki ilk defa duymuş olabilirsiniz çok sık imal edilmezler genelde uzun açıklık olan kapılarda bu sistem kullanılmaktadır sistem bir yone kapının eşit parçalara bölünerek çalıştırlması prensibine göre çalışmaktadır bir tren gibi tüm kapı kanatları kapı açılımından sonra 90 derecelik bir açı ile sol yada sağ tarafa doğru akar ve açılım tamamlandığında durur otomatik ve manuel olarak çalışabilmektedir.

KANATLI TEL ÇİT KAPI

    Kanatlı tel çit bahce  kapıları  en çok imalatı yapılan bahce kapısı modelidir maliyeti düşük olması sebebiyle tercih edilmektedir kanatlı tel çit bahce kapısı imal edilirken tüm bahce kapılarında olduğu gibi imaltında montaj esnasında kolay ve düzgün nasıl yapılmalı sorusuna yanıt olarak imal edilmesi gerekmektedir. Kanatlı tel çit bahce kapısında model neredeyse tektir gerek iç malzemesi olarak kullanılan tel çit panelin tek tip üretilmesi gerekse renk olarak çeşitliliğin az olması model üretme konuşunda bir dez avantajdır.otomatik tel çit kanatlı ve manuel kanatlı tel çit kapı olarak kullnılmaktadır.
 
TEL ÇİT KAYAR KAPILAR  ( TEL ÇİT RAYLI KAPILAR) 

Tel çit kayar kapılar ferforje kayar kapılara göre hafiftir maliyeti düşük olduğundan tercik edilmektedir prpfil kanat içerisine tel panel çit koyularak imal edilmektedir.Raylı tel çit kapı üretmek diğer kapılara oranla daha kolaydır ray sistemlerinin ve denge kapı babalarının dikkatlice üretlmesi ray kısmının uygun makara ile desteklenmesi imalatı kusursuz yapacak uzun yıllar kullanımda aksaklık olmayacaktır.Otomatik tel çit kayar kapı ve manuel tel çit kayar kapı olarak kullanılmakta ve imal edilmektedir.
 

TEL ÇİT  KAYAR KATLANIR BAHCE KAPISI

Tel Çit  kayar katlanır bahce kapıları dar alanlarda raylı kayar kapılarının çalışma alanı olmayan yerlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Dar alanlarda diğer kapıların çalışamayacağı bir çok yerde Tel çit kayar Katlanır kapılarımız Otomatik yada manuel şekilde çalışmaktadır . Tel çit kayar katlanır kapı imal edilirken kapı bölümlerinin tel çit paneline göre ayarlanması malzeme sarfiyatını azaltır ve maliyet artmaz ürünümüzün örneği fabrikamızda mevcuttur.Otomatik tel çit katlanır bahce kapısı yada manuel tel çit katlanır bahce kapısı olarak kullanılmaktadır imal edilmektedir.
 
TEL ÇİT  LOKOMOTİF KAYAR KAPI  

Tel çit Lokomotif kayar kapı adını belki ilk defa duymuş olabilirsiniz çok sık imal edilmezler genelde uzun açıklık olan kapılarda bu sistem kullanılmaktadır sistem bir yöne kapının eşit parçalara bölünerek çalıştırlması prensibine böre çalışmaktadır bir tren gibi tüm kapı kanatları kapı açılımından sonra 90 derecelik bir açı ile sol yada sağ tarafa doğru akar ve açılım tamamlandığında durur otomatik ve manuel olarak çalışabilmektedir.Otomatik lokomotif tel çit kapı ve manuel lokomotif tel kayar kapı olarak imal edilmektedir.

LAZER KESİM KANATLI BAHCE KAPISI

Lazer kesim bahce kapıları günümüzde yeni yeni kullnılmaya başlanmıştır maliyetlerinin yüksek olması ve yaygınlaşmaması nediyle az ama giderek artan bir talep ile tercih edilmeye başlanmıştır lazer kesim bahce kapılarında modelleme hazır motifler haricinde çizim yapılarakta günden güne artmaktadır lazer kesim bahce kapıları otomatik yada manuel olarak imal edilip kullanılmaktadır oromatik lazer kesim kapılar kolay kullanım sağlamasıyla bahcenize değişik bir hava katmaktadır.

LAZER KESİM KAYAR BAHCE KAPISI (LAZER KESİM RAYLI BAHCE KAPISI)

Lazer kesim kayar kapı üretmek diğer kayar kapı modellerine nazaran daha zor mühendislik , tecrübe ve ustalık gerekmektedir lazer kesim paneller isteginiz doğrultusunda üretileceğinden ölçeklendirme hatasız olmalıdır . Lazer kesim raylı kapılarda diğer raylı kapı üretim kuralları aynen geçerlidir denge kapı babaları üretimi ve ray üretimi kapının ağırlığına ve boyutuna göre ayarlanmalıdır.Lazer kayar raylı bahce kapısı otomatik ve manuel olarak kullanılabilmektedir imalatlarımız bahce kapısı motor sistemine uygun olarak yapılmaktadır.
 

LAZER KESİM KAYAR KATLANIR BAHCE KAPISI

Lazer kesim kayar katlanır kapılar üretiminden montajına kadar özenle imal edilmeli hiç bir hatayı kabul etmemektadir lazer kesim panellerin tüm kanatlara oturmasu gerekmektedir. Lazer kayar katlanır bahce kapıları otomatik ve manuel olarak imal edilmektedir manuel bir kayar katlanır kapıyı ilerde kayar kapı motor sistemi ile uzaktan kumandalı otomatik lazer kesim kayar katlanır kapıya çevirebilirsiniz.modellerimiz fabrikamızda mevcuttur.

LAZER KESİM LOKOMOTİF KAYAR KAPI

Lazer kesim lokomotif kapı şu an için üretilen çok modeli yoktur lazer kesimin ülkemizde yaygınlaşması ile talep artmakta olup kullnımı ve görüntüsü ile moder bir çizgi sergilemektedir lazer kesim lokomotif kayar kapılar kayar kapı motor istemi bağlanarak otomatik lazer kesim lokomotif kapı olarak kullnılabilmektedir.

Sizlere en modern imalatları isteğinize göre tasarımı size ait bahce kapıları üretme becerimizle uzun yıllar boyunca hizmet vermiş bulunmaktayız ve bu hizmete uzun yıllar devam etmek dileğiyle bahce kapısı imalatlarımızda tüm ülkemiz sınırlarına imalat ve montaj hizmeti vererek devam etmekteyiz KİBAR YAPI DEMİR DOĞRAMA DEKORASYON ....